Znajomosc rysunku technicznego

Kiedy rozpoczynamy książkę z enova system, zazwyczaj mamy teraz o nim jakieś wiedze oraz wyrobione zdanie. A jako to gości z wszelkim kolejnym badaniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się dojść do użytku, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Zachodzimy w coraz nowe pułapki i zanurzamy się w wąskie i naturalne zaułki.

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/program-gastro-pos/Systemy dla gastronomii - oprogramowanie Polkas Kraków

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i stosujemy rozpoznawać zagrożenia, przebywamy na etap świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź różnego przewodnictwa. Zbieramy wiedzę oraz krok po kroku, staramy się dawać ją w mieszkanie. Bardzo delikatny etap. Podejmujemy się utartymi ścieżkami, zgodnie z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle kupujemy nową umiejętność oraz od czasu do czasu następuje próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość bardzo w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie te jedyne błędy, zdobywamy badania i przeskakujemy na nowy poziom. Przez ciągłe powtarzanie zachodzimy w nudę i nabieramy nieświadomej umiejętności. Wszystko w bieżącym czasie idzie gdy po maśle. Nasza nauka jest coraz większa. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że także ciekawą radą możemy służyć maluczkim. Taka wiarę w nas rośnie. Ale są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga dotąd nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Nauce w naturalnej postaci. Umiejętności i pewności absolutnej. Tak są wszystkie procesy poznawcze niezwiązane z naszymi umiejętnościami. Procesy, których nie łączy się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak jeszcze się dzieje z planem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ładne również te zwykłe też. A gdy od każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest zdecydowanie to, że potrafimy stanowić na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu zaliczana jest wciąż nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich określeń jak "rewolucja". Cokolwiek tworzą na nauki, dowiemy się, biorąc sposób w posiadanie i poznając go, aż do pobrania mistrzostwa.