Zintegrowany system cad

Główną zaletą Comarch jest znaczna wiedza sektorowa, jaka stanowi dostarczana klientom w kwestii zintegrowanych systemów informatycznych. Comarch od samego początku kładzie nacisk na dawanie najodpowiedniejszej formy aplikacji oraz zawodowych usług, tak aby potrafiły stanowić optymalnie używane w ciągłej działalności kontrahentów. Oto kilka branż, dla których ułożone zostało oprogramowanie comarch.

BankowośćAutorskie oprogramowanie informatyczne Comarch zbudowane jest również dla bankowości detalicznej, jak również korporacyjnej, a także mogą spośród niego podejmować banki spółdzielcze. Oferowane rozwiązania mogą stanowić stawiane w start-upach bankowych, a również innych instytucjach, których działalność uzależniona jest z sektorem finansowym. Wszystkie cechuje elastyczność, nowoczesność a co najistotniejsze – doskonała formę a ważna wydajność.

E-commerceRynek e-commerce rozwija się bardzo szybko oraz z roku na rok możemy stwierdzić co chwila dwucyfrowe wzrosty. Powstanie w sieci jest obecnie czynnikiem koniecznym dla przedsiębiorstw wybierających się rozwijać. Przeniesienie czy poszerzenie działalności Twojego przedsiębiorstwa o rynek e-commerce, przeniesie prowadzony biznes na zgoła inny poziom i wykona ogromne szanse, także w zakresie zdobycia nowych konsumentów, jak również wsparcia obecnych informacji z klientami.

LogistykaW sfery logistycznej istotnym warunkiem funkcjonowania przedsiębiorstwa jest prawidłowe zarządzanie relacją. Sprawniejszy obieg wiedz i procesów biznesowych jest dodatkowy przez używanie nowoczesnych metod informatycznych. Najbardziej prestiżowe technologie w sferze informacji logistycznej, które oferuje Comarch to: elektroniczne przesyłanie dokumentów, zarządzanie dokumentami, planowanie dostaw oraz wykonywanie analiz i raportów.

Przedsiębiorstwo produkcyjneGłównymi obszarami, które są wspierane przez zespoły informatyczne w biurach produkcyjnych, bez względu na ostatnie, czy wykonują produkcję dyskretną, jednostkową, czy procesową, czy seryjną, właśnie na magazyn, bądź w oparciu o zamówienie, są procesy produkcyjne i logistyczne.