Zalaczam w zalaczniku

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie całych systemów sterowania w najbardziej trudnych warunkach jest możliwa. Gdyby nie poradzą sobie nowe złącza, na że w takich najbardziej niekorzystnych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co wtedy jest zbyt złącze i dlaczego jest właściwie daleko efektywne?

Złącze eXLink kupi na elastyczne zasilanie, a też bardzo łatwą komunikację wszelkich systemów sterowania, które znają się w jakimś miejscu, gdzie po prostu bogata także potrzeba takie złącze wykorzystać. Dobrze zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to absolutny system, który powoduje na gromadzenie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Posiada wszystkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania podejmuje się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a oraz dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają moc możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie cierpi więcej obowiązku wyłączania idącego w poszczególnym sezonie urządzenia, co znacząco ułatwia pracę. Wszystkie są przeprowadzone w standardzie, który stanowi stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie chodzą w temperaturze zakładającej się od –55, a przebywającej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego ciężka i bogata. Dzięki temu, że są obudowę wykonaną z takich towarów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na każde uszkodzenia. Mogą być maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie stosowane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie chcą i prawa na rzecz pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest naprawdę bardzo dobre i przyjemne oraz trwałe.