Worki filtracyjne poliester

Odpylacze workowe, dzięki dużemu wyborowi w stronie worków filtracyjnych z różnych artykułów także o przeróżnym wymiarze oraz wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i usuwanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w dowolnej gałęzi przemysłu, w którym stoi kłopot z czarnym powietrzem zachodzącym w toku przemysłowym.

Bardzo popularne - filtry modułowe, które wykorzystywane są najczęściej w dziedzinie drzewnej i meblarskiej, bardzo dobra wykonują swoją rolę również przy odciąganiu różnych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W domowej możliwości posiadamy również wielkie jednostki modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak i młode odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów wyróżniają się dużą powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do suchych i drobnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są wykorzystywane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z wskazówki na bliską budowę stanowią poważną powierzchnię filtracyjną.

Bardzo silna skala proponowanych odpylaczy pomaga nam optymalny dobór maszyny do spraw konsumenta. Więcej danych o własnej ofercie można osiągnąć na bliskiej stronie internetowej lub kontaktując się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas dania odpylające są wygodne w klasy przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wychodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do zaznajomienia się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie jeszcze w Twojej jednostce zastosowanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, natomiast w terminie zimy w stylu recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.