System zarzadzania magazynem chomikuj 2

System zarządzania magazynem (WMS) jest już jednym z najciekawszych rozwiązań dla biur biorących na uwadze innowacyjny system zarządzania gospodarką magazynową. Stanowi zatem sposób o tyle przełomowy, że pozwoli szybko doświadczyć ze strat na rachunek dodatni, w krótkim czasie. Jakie główne korzyści niesie program Optima WMS?
Jest wiele zalecie wdrożenia WMSw celu automatyzacji kontroli zasobów w magazynie. Jednak najistotniejsze są dwa podstawowe efekty – poprawa dokładności i skuteczności, oraz co wewnątrz tym idzie mniejsze koszty.

Wdrożenie Optimy WMS zmniejsza koszty eksploatacji, zapewniając wysoki zwrot z lokacie. W kosztach pracy może redukcję do 30%, przy czym pracownicy są o moc dużo przygotowani. Pozycja na magazynie nabiera płynności. System zarządzania magazynem kieruje ludźmi w najbardziej pewny sposób. Korzystanie z Optimy jest dzisiaj bardziej ekologiczne poprzez mniejsze zużycie papieru.

Lepsza dokładność i efektywność.

Trzeba obalić mit, że właśnie czytniki kodów kreskowych gwarantują 100% dokładności. Program Optima WMS, poprzez optymalne wykorzystanie personelu i pojemności magazynowej, kupi na dużo silną dokładność w działalności, co oczywiście odkłada się na wydajność. Nie do porównania istnieje te obsługa klienta. Bardziej sprężysta i przejrzysta; nic dodać, nic ująć.

Bezbłędność na jakimś etapie.

Wdrażanie WMS umożliwia wydawanie poleceń, przez które można drastycznie zmniejszyć liczbę błędów, co owocuje rzecz jasna mniejszą ilością zwrotów bądź reklamacji. Zadowolenie klientów za toż się zwiększa. Program Optima WMS doskonale zarządza magazynem i daje klientom podgląd własnych działalności, sporządzając przy tym różnego typie raporty i sprawozdania dla klientowi. Większa oszczędność czasu pracowników sprawia, że obsługa klienta jest na jak najwyższym stanie oraz od razu buduje lojalność klientów, występując ich przewidywania.