Sklep miesny sopot

Wizytówką sklepu mięsnego, bądź i sklepu polecającego się sprzedażą nabiałów, w tym serów jest idealnie skrojony wybór, który zajmuje wzrok klientów w sklepowych witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty zapraszają do obrotów, i wraz dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami oddanymi do cięcia zarówno wędlin, jak również serów. Są więc tradycyjne krajalnice grawitacyjne, jakie stały urządzone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta również urządzona istnieje w kanał drenażowy, a też podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem mogą stanowić myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest dobrze ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają również na proste jak i zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a też serów. Doskonale dodaje się do cięcia takich efektów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Natomiast w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu zapewniona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a oraz możliwość zapisu sposobu ich stawiania w strukturze programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków samego artykułu do 4 stosów sam za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została skonstruowana z największej klasie materiałów, a dobrze z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwolą na dostosowanie pracy do określonego produktu. I wyposażona jest w stół dany do odkładania pokrojonych plasterków.