Sklep miesny prl

Wizytówką sklepu mięsnego, czy również sklepu zajmującego się sprzedażą nabiałów, w tym serów jest doskonale skrojony wybór, który zajmuje wzrok klientów w wagach witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty motywują do zakupów, a zarazem dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami oddanymi do krojenia zarówno wędlin, jak i serów. Istnieją ostatnie ręczne krajalnice grawitacyjne, które zostały wyposażone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta jeszcze wyposażona istnieje w kanał drenażowy, a też podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem potrafią stanowić oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest wysoko ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy?
Przede wszystkim pozwalają także na konkretne jak również zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a ponadto serów. Idealnie nadaje się do krojenia takich rezultatów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Jednakże w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu zapewniona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a jeszcze możliwość zapisu sposobu ich pisania w organizacji programów użytkowych. Można wykonywać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków jednego materiału do 4 stosów jeden wewnątrz drugim.

Przeznaczenie
Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w:
– zakładach mięsnych,
– handlu spożywczym,
– sklepach specjalistycznych,
– gastronomii,
– sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została przeprowadzona z najczystszej wartości materiałów, a dobrze z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwolą na dostosowanie rzeczy do pewnego produktu. Dodatkowo wyposażona istnieje w stół oddany do przechowywania pokrojonych plasterków.