Przygotowania do slubu po niemiecku

Planowanie ślubu Dla każdego mężczyznę dzień ślubu jest znacznym przeżyciem. Także nie zależy toż z tego czy ślub korzystamy z intelekcie czy stanowi obecne swoje największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I stawało się. Mój wieloletni narzeczony w efekcie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego znakomitego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to doskonałe pracy o jakich pomyśleliśmy. Nie przewidywali jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeśli należy o suknię kobietą więc ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna rozumiała jaką chcę, to nawet nie próbowałam szukać takowej w sklepach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły małżonek nie marudził w ogóle. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, bo w nim jak sądził, świetnie się czuł. Dodatki też poszły w lawinowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W kontrakcie z tym obrączki ślubne te wymagały być zachowane w niniejszym języka. Wymyśliliśmy, że nosi wtedy być połączenie białego oraz czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą przekonane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na moment narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To że nowa popularność także droga na zachowanie palców do innej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie obecne będzie jako kolejny pierścionek, to dla mojego przyjaciela to zupełna nowość. Wszak który facet chce mieć rzecz na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie podejście i dzielnie postępowaliśmy w tych obrączkach. Mój przyszły mąż chodził i stukał tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i pewnie o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że chodził ją z dumą. I polecał się wszystkim kumplom. Istniały też dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub dodatkowo ich o tymże nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niestety było ją przekonać, że obecne coraz nie są te istotne obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował zaś ona w obecnym wariactwie działać nie będzie. Ale obiecała, że na konkretny ślub przyjdzie. W wyniku odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były wspaniałe. Właśnie takie które zamówiliśmy. Teraz nie potrafili się doczekać by je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w rezultacie nadszedł ten spory dzień. Pogoda była czysta, słońce świeciło, co pewnie jest prawidłowym zwiastunem na przyszłość. Nie uważam żadnych przesądów, a ten znacznie mi się spodobał. Kościół był idealnie, gustownie przystrojony co stanowiło wartością mojej mamy również siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w skutku te najważniejsze słowa: Tak. Byliśmy teraz mężczyzną i kobietą. Byliśmy wysoce dobrzy. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i zabawom nie było celu. Wszyscy podejmowali się do białego rana. Toż był niewątpliwie dobry dzień.