Przedluzanie wlosow olkusz

ex iZobacz naszą stronę www

Przedłużanie włosów jest coraz częstszą metodą wśród kobiet, by ich włosy zyskały piękny, duży i pełen wygląd. Ten zabieg jest zabiegiem bezinwazyjnym przedłużenia nawet do 60 cm długości. Jest wiele form tego stylu, w zależności od preferencji klientki, stanu włosów, czasu jaki chcemy, aby doczep się trzymał włosów, ponieważ każda z technologii daje inne produkty.
Samą z najdalszych form jest droga keratynowa. Polega ona na zgrzewaniu keratyną pasm włosów naturalnych ze sztucznymi. Wprowadzona w łusce keratyna zawierająca właściwości regenerujące jest zwracana na włosy suche, zniszczone oraz kruche. Przy odpowiedniej pielęgnacji zachowuje się trzy, cztery, i nawet pięć miesięcy.
Niezwykle rozpowszechnioną formą przedłużania włosów jest droga na mikroringi. Polega ona na budowaniu pasemek włosów poprzez zaciskanie na nich niskich obrączek. Istnieje ostatnie technologia dla pań, które nie mają słabości do alergii, gdyż obrączki wykonane są z metalu. Mikroringi tworzone są na dwa sposoby: z silikonem i bez silikonu. Główną cechą tej procedury jest brak oddziaływania wysokiej temperatury na włosy. Dość były sposób przedłużenia sobie włosów, gdyż efekt broni się z trzech do czterech miesięcy, a po ściągnięciu pasemka mogą stanowić dodatkowo wykorzystane, jednak potrzebna jest wtedy zmiana obrączek na inne.
Nową metodą jest forma na ultradźwięki, która liczy na łączeniu pasm naturalnych z pasmami sztucznymi bez użycia ciepła, i za pomocą fal energetycznych. Zajmuje się ją do włosów suchych i zniszczonych. Czas noszenia trwa nawet sześć miesięcy, a skutek jest absolutnie niewidoczny. Wadami tej technologii jest cenna cena oraz cięższy i szybko niszczący włosy proces ściągania pasm.
Paniom, jakie zależą sobie przedłużyć włosy jednorazowo, na szczególne okazje zalecana jest forma clip on/off, jaka jest zarówno najprostszą, lecz też najmniej trwałą i osłabiającą włosy metodą przedłużania. Liczy na wpięciu, we wcześniej przygotowane do ostatniego włosy, maleńkimi spineczkami włosów wszytych w taśmę. Wadą stanowi ograniczona cena zabiegu, dobry efekt na rozpuszczonych włosach i szybka jednorazowa zmiana swojego wizerunku.