Program komputerowy komplex

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on założony w obiekcie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest eksploatowany przez ponad osiem tysięcy własnych spółek!

http://euro-fiskalne.pl/post/kasy-fiskalne-oswiecim.htmlKasy fiskalne Oświęcim - Artykuły - Baza wiedzy - Polkas - Kasy fiskalne, wagi Kraków

Enova cierpi na wiele potrzeb współczesnych przedsiębiorstw.Wielofunkcyjność pozwala na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu ważna poznać z prawej wersji do zaawansowanych funkcjonalności.System umożliwia pełną mobilność.Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz pozwala na obsługę na tablecie.Inne dostępne opcje to publikacja na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową.System umożliwia pełną kontrolę i wydawanie zadań.Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Etap realizacji zadania że żyć w wszystkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu wychodzi się przestojów w godności oraz osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest dostarczany w trzech wariantach.1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona właściwością klienta wraz z łatwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dopłat lub leasingu.2. Wynajem oprogramowania - wartość jest nakładana w formie opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych modułów systemu. Odpowiednie wyjście dla maluchów oraz małych firm.3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury - całość usługi jest kontynuowana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest zdeterminowany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest wykonany przez firmę Soneta sp. z o.o.Spółka została ufundowana w 2002 roku oraz dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy oraz odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy.Misją firmy Soneta jest kierowanie oprogramowania, które powoduje, że Partnerzy i Klienci osiągają najwyższą skuteczność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy.Spółka jest zatrudniona społecznie i sprzyja takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".