Program dla sklepu motoryzacyjnego

PC Market firmy Insoft toż znacznie podatny program, zarówno dla młodszego biznesu jak a dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł pierwszy istnieje w rozmiarze kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W wartość rozwoju firmy można poprawiać ją o kolejne moduły. PC Market jest bliskim w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie wybierany jest przez polskich klientów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla dużych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W każdym czynniku będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ci więc wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi klienci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca umożliwia Ci najprostsze ceny. Zawsze będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile jest Ci wciąż wpłacić pieniędzy. W wszelkiej chwili program opisze jaką sumę pieniędzy tworzysz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić ogrom momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy weźmiesz spośród porady kolektorów informacji. Samodzielnie i szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz samodzielnie zaprojektować nalepkę towarową dla naszego biznesu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla innych produktów. Dzięki pomocy z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na towary, to rzecz zaledwie kilku sekund.

Na krajowym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze pomysły to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Jednym z najświeższych jest program PC-Market.

Spowodowany jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Bierze go obecnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Lekki i łatwy w obsłudze, w intuicyjny rozwiązanie pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na ważną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego pomysłu zadecydowało kilka czynników. Przede wszystkim jest lekki, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z częścią otwartych na zbycie urządzeń fiskalnych, a też wszelkiego typie sprzętem, który ważna zaobserwować w pozycjach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.