Najczesciej wybierany system klasy erp

Program comarch ERP XL jest zintegrowanym systemem ERP. Przeznaczony jest do obsługi zarówno dużych, jak i średnich przedsiębiorstw. Obecnie sprawdza się w ponad 4000 przedsiębiorstw produkcyjnych, usługowych oraz handlowych. Dlatego też jest najczęściej wybieranym systemem klasy ERP w naszym kraju.


System ten jest w pełni dopasowany zarówno do krajowych, jak i międzynarodowych realiów gospodarczych. Spełnia wszelkie wymagania standardów Unii Europejskiej. Pozwala na zintegrowanie wszelkich obszarów działalności określonego przedsiębiorstwa. Dostosowany jest do wykorzystania nowoczesnych form handlu elektronicznego, dzięki współpracy z systemami EDI, czy obsłudze zamówień i sprzedaży internetowej. Działalność taką realizuje poprzez Comarch ERP Pulpit Kontrahenta, Comarch ERP e-Sklep.

http://erp.polkas.pl/sage-symfonia/sage-symfonia-erp-finanse-i-ksiegowosc/Jak ustawić współpracę programów Sage Symfonia Handel?

Zastosowanie programu ERP XL w swoim przedsiębiorstwie pozwala na rozwój firmy na najwyższym poziomie. Dzieje się tak dzięki możliwości omawianego systemu integracji z innowacyjnymi rozwiązaniami Comarch.
Narzędzie to pozwala na osiągnięcie mierzalnych korzyści dla przedsiębiorstwa. Posiada elastyczną budowę modułową, a jego funkcjonalność pogrupowana jest w kilkunastu obszarach współpracujących ze sobą. Zarówno konfiguracja systemu, jak i same moduły modyfikowane i dobierane są na podstawie dogłębnej analizy potrzeb określonego przedsiębiorstwa.
System działa nie tylko w wersji serwerowej. Istnieje możliwość korzystania z niego w modelu SaaS (Software as a Service) – za pomocą zdalnego dostępu internetowego.
Program posiada wiele modułów, wśród których wymienić można między innymi: Produkcja, Handel i Dystrybucja, Gospodarka magazynowa, Finanse i księgowość, Analizy i raporty, Procesy, Praca mobilna, Serwis i remonty, Kadry i płace, e-Commerce, EDI, Zabezpieczanie danych.
System ten jest rozwiązaniem, któremu można w pełni zaufać. Program Comarch ERP XL zwiększa efektywność przedsiębiorstwa. Pozwala na uzyskanie lepszej wydajności pracy. Dzięki zastosowaniu tego programu w przedsiębiorstwie można osiągnąć lepsze wyniki oraz zmniejszyć koszty prowadzenia firmy.