Na dorobek naukowy po angielsku

Mini-Market Insoft istnieje owo projekt kasowy stworzony dla sklepów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w hipermarketach są skierowane na obsługę konsumentów oraz sprzedaż, a inne działalności są zautomatyzowane i ograniczone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazie oraz Mini-Market Insoft w biznesach to rozwiązania zbudowane z nauką o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź grających funkcję w kształcie franczyzowym. W takim programie rolę punktu ważnego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej form jesteśmy okazja automatycznego korzystania z całych elementów oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może nadzorować pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, i co za tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem i cenami.

Co daje system Mini-Market Insoft?
Panel systemu Mini-Market Insoft, zapewne stanowić naciągany na urządzeniach dotykowych. Produkty potrafią stanowić zaprezentowane a mogą być wręczone ich parametry, można poświęcić im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w bazie i sprawdzaniu poprawności dostaw w magazynie przy wykorzystaniu kolektorów oszczędzasz masa czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i punktach. Zasady określane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System pozwoli na podgląd stanów towarów w terminie rzeczywisty, dzięki czemu można szybko zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w wielu językach, co idzie na wprowadzenie prostego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez powodu na brzeg, w którym się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie interesy były zbyty, ile pieniędzy ma się znajdować w kieszeniach w każdym ze sklepów, jaką marżę zarobiłyby na sprzedanych towarach.