Krajalnice zywnosci

Program wmsWMS - Informatyczne systemy magazynowe w logistyce

W interesach zaś w polach domowych bardzo często zachodzi potrzeba pokrojenia czegoś w równe, cienkie plastry. Mówi to przede każdym wędlin, serów i pieczywa, jednak daje się, że krajalnica jest wykorzystywana również do kolejnych celów, na dowód do cięcia warzyw lub produktów, gdy potrzebujemy ich w strukturze cienkich plasterków.

W współzależności od tego, co pragnę kroić na krajalnicy, stanowi ona wyposażona w określone ostrze - gładkie lub ząbkowane. Ząbkowane przeznaczone jest do cięcia pieczywa, co powoduje łatwo "wgryźć się" w jego organizację i kieruje równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z kolei jeśli należy o wędliny lub sery, zależy nam zwłaszcza na cienkich, równych plastrach, które kroi się łatwo i bez dodatkowego wysiłku. Do ostatniego końcu używamy krajalnicy z dobrą, ale bardzo wymagającą krawędzią, która doskonale radzi sobie z zdrowymi, kiedy również bardzo przyjemnymi wędlinami i serami.

Krajalnica Maga 310p to precyzyjna maszyna do krojenia, polecana szczególnie do pokoi gastronomicznych także do sklepów. Jest promowana przez producenta ze względu na naszą wielką odporność oraz możliwość obsługi. Dzięki tym wartościom każdy, po wstępnym szkoleniu z obszaru bezpieczeństwa i higieny pracy, może przystąpić do rzeczy z krajalnicą i świadczyć swoim użytkownikom wędliny lub sery pokrojone w konkretne plastry. Krajalnice silnych właściwości pozwolą na krótkie uporanie się z pokrojeniem znacznej ilości wędlin lub serów, przy niewielkim nakładzie rzeczy oraz wartości pracownika. Taka krajalnica w zakładzie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki wtedy przeznaczano na krojenie artykułów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, jak ostatnie jest proszone na wzór w sukcesu szynek surowych, które jada się wyłącznie w plasterkach grubości bibułki.