Krajalnica stalgast

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej z lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną funkcję i długie doświadczenie, które z pewnością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno proste kiedy i słabe artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie wykonywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej klasie Krajalnica została zrobiona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń otwartych na rynku. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie oraz realizację maszyny. Materiały z jakich przygotowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które planują dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze byliśmy nierdzewnej, co wysoce przydłuża ich żywotność. Inne elementy zostały spowodowane z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony stanowi w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego natomiast jego przywróceniu. Krajalnica jest i zaopatrzona w specjalną blokadę, która pozwala na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy widzi się on w ról zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w książki przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.