Krajalnica 200w

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: wysoka grupa i niewygórowana cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wypełniona przez naszego producenta, przez co do jej głównej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na znaczeniu". Jest dosyć swoja w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to skutek, przeznaczony do krojenia przede każdym innego sposobu wędlin i ciała, a z przeznaczeniem zapewne stanowić stosowany też do tworzenia plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, zarówno z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i pełne plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest intensywna i niezwykle precyzyjna, a używanie jej - w sumie bezpieczne. Każde elementy zostały dobrze zakonserwowane i zrealizowane z tak trwałych, dobrych w czyszczeniu oraz konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wyglądania i warunki sanitarne. Każdy składnik tego urządzenia, który posiada jakąś styczność z żywnością, jest skończony z punktów nierdzewnych.

Nie chcesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma znaczącej płyty dociskowej? Z modelem 612p zupełnie nie będziesz nosił tegoż punktu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując ubrane w nią efekty do granica i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić danie do ostatniego, by znów leczyło "jako nowe".