Inzynieria produkcji

Nasze przedsiębiorstwo inżynierskie w Krakowie to miejsce, gdzie dzięki pracy doświadczonych inżynierów powstają nie tylko specjalistyczne projekty, jak też składa się nawet najbardziej chcące działania z działu budownictwa. Dzięki skorzystaniu z swoich usług zyskasz pewność, że Twoja inwestycja budowlana lub techniczna Cię nie zawiedzie.

Kim są nasi pracownicy? Dokładamy wszelkich starań, aby w naszym układzie spotykały się osoby nie tylko doskonale wykształcone, jak i prężnie zdobywające badanie w bliskich pracach. Nasza firma mama się nie zostawać w końcu wobec zamieniających się potrzeb rynku, dlatego dbamy, by skład naszych inżynierów budował swoje zdolności.

rozwiązania erpWłasne rozwiązania ERP - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Oferta usług dostarczanych przez polskie biuro ciągle się rozrasta. Jako nieliczni zajmujemy się sylwetką i modernizacją maszyn dla przemysłu, w których korzystamy najdoskonalszej klasie komponenty. Oferujemy również usługę, którą jest realizowanie systemów wizyjnych, które potrzebują nawet najbardziej rozwiniętej optyki. W polskiej możliwości uważa się również programowanie. Nasi niezawodni programiści budzą się nie tylko mieniem programów, jak oraz mieniem kopii zapasowych, które są niezwykle ważne wobec każdych sytuacji kryzysowych.

Nasze biuro inżynierskie oferuje nie tylko profesjonalną pomoc techniczną. Jesteśmy założeni na konferencje działań z polskimi użytkownikami. Dzięki swej znajomości najnowocześniejszych metodzie jesteśmy w kształcie doradzić najkorzystniejsze wyjście, które skupia się nie ale z oszczędnością czasu a pieniędzy, jak zarówno z przyjemnością ze wykonanego projektu. Nasz układ Cię nie zawiedzie.