Gastro szef instrukcja instalacji

Zarządzanie restauracją to potrzebujące zadanie, w jakim warto wziąć po nowe rozwiązanie. Jest wiele ofert oprogramowania dla restauracji jednak tylko małe są tak właściwie warte uwagi. Prym w współczesnej części wiedzie system Gastro. Umożliwia on wszą kontrolę oraz wydawanie lokalem. Z taką korzyścią będzie obecne niezwykle proste!

maszyna próżniowaMaszynka do pakowania próżniowego dwukomorowa - Tepro

 

Co oferuje system Gastro?
Najważniejszym projektem z obecnej linie jest Gastro POS. Umożliwia on szansę dużej i odpowiedniej realizacji zamówień. Terminal z ekranem dotykowym znacząco poprawi efektywność osoby, która obsługuje klientów. Zamówienie złożone przez klienta trafi przez system prosto do kuchni. Dzięki temu kucharz będzie mógł natychmiast podejść do jego produkcji, zaś tymże jedynym skrócić czas polowania na obiad. Program ten dużo ułatwia wystawianie faktur i osiągnie na zarządzanie czasem pracy wszystkich pracownikach osób. Jego użyteczność jest znacznie ważniejsza zawsze o przyjrzeć się innym wyjściom z linie tego planu.

Najważniejszym z punktu widzenia właściciela lub menadżera jest Gastro Szef. Pozwala na zarządzanie kartotekom produktów oraz przepisami. Bardzo realne i wartościowe jest prowadzenie magazynem czyli w przypadku sieci restauracji - magazynami. System Gastro sam monitoruje zużycie tematów na jedne zamawiane przepisy i zwraca nam możliwość oceny naszych zapasów. Pamiętajmy, że dobra analiza informacjach to naturalna potęga. Dzięki bardzo przystępnie przedstawionym raportom będziemy w mieszkanie zadbać o efektywniejszą funkcję w naszym domu. To nie wszystkie możliwości tego porządku i najlepiej samemu nauczyć się z nimi. Co więcej oferuje oprogramowanie Gastro? Między innymi kontrolę finansów, znaczne przyśpiesza ustalanie marż i rentowności oraz wiele więcej.

Ten zespół jest przydzielony do twarzy, które lubią sobie najdoskonalszą jakość realizowanych usług oraz niezawodność. Z całkowitą pewnością sprosta potrzebom zarówno lokalnych jak także dużych restauracji. Inwestowanie w sprawdzone rozwiązania wciąż jest wyjątkowym programem, który znacznie mocno nam się zwróci!