Gastro szef co to jest

Program Gastro SZEF prowadzi gospodarkę magazynową biura w oparciu o dokumenty magazynowe, a ponadto sprzedaż , która stała uruchomiona na stanowiskach kelnerskich.

http://www.polkas.pl/Pl/oferta/wyposazenie-gastronomii-krajalnice/1/Krajalnice żywności - kompendium wiedzy czyli wszystko od A do Z. - Artykuły - Baza wiedzy - Polkas - Kasy fiskalne, wagi Kraków

Kontrola zużycia środków na zasadzie wprowadzonych kart kalkulacyjnych program robi odpowiednie rozchody składników dań, wylicza kalkulacje, marże, wsad do kotła, a dodatkowo zapotrzebowanie na różne składniki. Informacje programu są podstawą rejestracji materiałowej w sumach nabycia oraz gastronomicznych, jeszcze z automatyczną dekretacją do poważnych programów finansowo-księgowych.
Zgoda z urządzeniami fiskalnymi
Przesyłanie informacji z kasami jest dwukierunkowe. Z jakiejś strony GASTRO SZEF doprowadza do walut informacje o składnikach, grupach towarowych, kelnerach; z innej części czerpie z walut informacje o sprzedaży wykonanych potraw, obrocie syntetycznym każdej kasy a każdego kelnera. Dzięki takiemu podejściu kasy fiskalne po pierwszym zaprogramowaniu przez serwis, nie zmuszają obsługi do żadnych umiejętności programowania, gdyż całość przekazywania informacji prowadzona jest przez program Gastro.
Dokładne analizy i raporty
Użycie innowacyjnej metody OLAP umożliwia pisanie swoich praktyk w jakimś przekroju. Analizy mogą wspierać obecną pracę kierownictwa np. odpowiedzą na pytanie jak wskazuje nowa promocja, jak leczyć w podejmowaniu decyzji, jakie stanowią charakter strategiczny przez pomożenie w szukaniu nowych trendów rynkowych i łatwiejszy wgląd w produkty wcześniej podejmowanych działań.
Gastro zapewne stanowić użyte i zsynchronizowane w kilku lokalach. Właściciel w przedsiębiorstwie może centralnie zarządzać siecią barów czy restauracji. System Gastro jest skalowalny. Ważnym czynnikiem dużemu jest pierwszy program Gastro SZEF, który przez łącza internetowe,ma możliwość wysłania informacji pomiędzy lokalnymi wyposażonymi w kalendarz.
W współzależności od organizacji możliwa jest całościowa centralizacja wprowadzanych informacji, kiedy również swobodnie w jednych lokalach. Niezależnie od tego, wychodzą spośród niego do domów informacje o wyborze, którym mogą korzystać kasy fiskalne, o organizacji lokalu, o wynegocjowanych cenach kupna i sprzedaży.